GoogleArtı

Google takipçi için Arayın Yeter.

Takipçi

532 306 60 74

Google Takipçi

Google Plus Google + Google Artı Takipçi Arttırma Yöntemleri

takipçi edinmek circlecount gibi siteler kullanıla bilir bunlar yabancıdır. tabiki kullanıcılarıda yabancıdır. Sonuç itibarı ile Takipçi listenize çerçevenize jhon or tony gibi arkadaşlar eklenir. çerçevenize ali veli gibi arkadaşları eklemek için se aşagıdaki bizim ürettiğimiz listeler kullanıla bilir.

https://plus.google.com/112263421946912656070/posts/guChfvz5p2M
https://plus.google.com/100202059639571755575/posts/4kEUVQfdeeF
https://plus.google.com/112433081090213335578/posts/6dHwwRjngm2

google plus takipci arttirmaiçin burda 2000 kişiyi takip edersiniz. 100 takipçi kazanırsınız. Eger daha profesyonel bir çalışma umuyorsa mutlaka ana sayfayı ve fiyat listesini okuyunuz 3 kuruşa çok kaliteli hizmet alır kimseyi takip etmeden sizi takip etmelerini saglarsınız.  Google Takipçi için sag üst kısımda ana sayfa linki var.

Google artıyı  digerlerinden ayıran en önemli unsur Google reklamlarına verdiği katkıdır ana sayfadada göre bilirsiniz. ama reklam.googlearti.com adresinde açıklama bulabilirsiniz.

Niye biz sorusunun bu işi türkiyede yapan tek firmayız. hiçbir yerde sizi refarans göstermeyiz. google takipçi üretimi
için tamamen kendimiz yapıp hiçbir safhasında başkasına iş göndermiyoruz. sözün özü biz fabrikayız halka satışımızda var.  çok büyük ebatlı işlerin altından kolayca kalkabilecek kapasiteye sahibiz 12 ilden ve istanbulda 11 ilçe bölgeden istenen özelliklerde takipçi göndere biliriz 

Takipçi nini cinsiyeti -  yaşı  - lokasyonu  -  ilgi alanları  -  istege göre sunulur. siz üretin gerisini şu takımı tutsun şu partiden olsun. şu sporu yapsın. boyu şu iş yeri bu olsun. arkadaşları bol olsun. şu memleketten olsun. gibi.

tabi ilgi alanmızdan biri de  sizin hakkınızdaki yorumlardir. hakkınızda herkez bir şeyler yazabilir bunları silmek mümkün olmasada görünmez hale getirebiliriz. mesala 5 tane kötü yorumunuz ve kötü puanınız var yok etmenin yolu 1000 tane iyi puan ve yorum almaktır. biz hizmete hazırız. O 1000 tane google takipçisinin içinden o kötü yorumları bulamazlar toplam puanınız da 99,99 olur.

Her türlü Google Takipçi ihtiyacınızı karşılamaya talibiz. 

Google Artı Google plus Takipçi Arttırmak için

Esasen bizi aramanız yeterli Google Takipçi listemi genişletmek istiyorum demeniz yeterli. Ama yinede burda bir kaç hususa değinmekte fayda var. bunların başında google takipçi sistemimizin kalıcı olması gelir. eklediğimiz takipçi sizin üzerinizde kalıcı olarak durur. yani bir nevi garantili bir sistemdir olası bir durumda biz müdahe eder telafisini yaparız şimdiye kadar eklediğimiz hiç bir şey silinmedi.sayısal anlamda 1 milyona kadar yolu var bu işin. kalite olarakda arka plan resminden başlayıp profil resmi fotografları arakadaşları yayınları telefon numarasına kadar devam eden bir sistem.

Google Artıda Yazdığım yazılar Artılansın Takip edilsin 

Evet Buda bizim için mümkün yazdığınız yazıların takip edilmesini saglıyoruz. Yaptığınız paylaşımların sizin takipçiniz olan yada olmayan kişiler tarafından yorumlanması artı bir lenmesi +1 eklenmesinide saglıyoruz. google ile ilgili siz hayal edin 
biz yapalım.

GoogleTakipci.com

ReklamYapma.com