Google artıya hoş geldiniz
biz takipçi ve +1 üretiriz.  Böylelikle sizin reklamlarınızın altında şu kadar kişi İstanbul’dan bu siteyi beğendi yada falanca sitenin Google+ ‘ da şu kadar takipçisi var şeklinde gözükür. Ayrıcı yorum ve puan almanıza da yardımcı oluyoruz. Yorumlar ve puanlar vasıtası ile potansiyel müşterinizin tercihi olmanızı sağlıyoruz. Düşünün bir 1000 kişi demiş ki ben elma restoran a yemek yedim çok da memnun kaldım en yüksek puanı verdim.  10 kişi demiş ki  ben kabak restoran a yemek yedim hiç tavsiye etmem huzurum kaçtı.  Bunları bilerek göz göre göre kabak restoran a gider misiniz? Eee yorum yazacak 1000 kişiyi nerden bulacaz dediğiniz andan biz devreye giriyoruz.

Kısaca işlevini anlattıktan sonra işleyişe değinelim. Ben bu hizmetten dolayı zarar görür müyüm google’dan siteme bir yaptırım gelir mi gibi sorular geliyor. Gönül rahatlığı ile kocaman bir hayır diyebilirim.  Sadece fayda sağlayacaksınız potansiyel müşterilerinizin gözdesi olacaksınız. Rağmen bir şeyler yapamaz daha doğrusu hiç bir şey yapamaz. Google kimmiş parmağımız da oyuncak hallederiz. Diyenlere kulak asmayın bunlar yalancı dolandırıcıdır şarlatandır. Ama google ın Musağma sından göz yummasından  yararlanmak, Google’ın dümen suyunda gitmek mümkündür.
Nasıl google size izin mi verdi diyebilirsiniz.  Şöyle izah edim.  Google üyeleri için bir çok güvenlik kriter vardır. Sicksubmitter yada rummer gibi otomat sistemler üzerinde çalışamaz.  Facebook yada twitter gibi üye olsunda isterse çamurdan olsun değildir. Google üyülerinin  %99.9 tertemizdir. Google böylesi bir düzeni sağladıktan sonra geriye kalan %0.01 in peşinde koşmuyor.  İş Gücünü o %99.9 daha mutlu ve konforlu yapmaya adıyor.  Peki Benim siteme zararı olur mu hayır çünkü bu takipçi ve +1 sistemi sizin isteminiz dahilin de Gerçekleşmiyor.  Birisi sizin sitenizi beğenmek için yada sizi takip etmek için sizin onayınıza ihtiyaç duymuyor. Yada Sizin Hayır sen benim sitemi beğenemezsin yada beni takip etme istemiyorum deme şansınız yok. Tamamen İsteminiz dışında gerçekleşiyor. Söz hakkınız olmayan bir hususta kimse size ceza veremez. Google adildir. Eğer Suni bir kulanıcı Aklı başında yorumlar yazıp Güncel yazıları ile Sosyal medyanın aranan bir şahsiyeti oluyorsa. Gelçek kullanıcıdan çok saygı görür. Bunun Google içinde bir zararı yoktur. Kelli Felli Adamın biri Gelip Size Küfür etse Azının ortasına ekleştirirsiniz.  Ama 4 Yaşında bir çocuk size küfretse onu dövmezsiniz.  Google la aramızdaki ilişki budur. O kadar küçüğüz ki  sorun olmuyor.

Servis verdiğimiz kişilerden bolca aldığımız bir soruda +1 ler yada takipçiler silinir mi yönünde oluyor. Çünkü Başka Firmalarda böyle şeyler Yaşamışlar. Bizde Olmaz Onlarda niye oluyor. Açıklayayım.  Bunun 3 sebebi Şımarıklık ,Tembellik, Bilgisizlik. 1000 tane hesap acıp onununla 50.000 kullanıcı yada site takip edilip +1 liyorlar. Düşünün bir 1000 kişinin ortak beğendiği bir sanatçı yada büyük bir site olabilir. Mesela 1000 kişi aynı spor kulübünü beğenir.
aynı bin kişi yanına bir sanatçıyı da beğenebilir.  Bunların hepsinin Ali’nin arkadaşı olduğunu düşünelim.  3 etti böyle 50 bin ortak beğenilen var. Bu 1000 kişi  tek yumurta ikizimi  50bin tane ortak zevki var. Göze batıyor. Sonuç google bunlara sipariş verir.  Bunların 1000 sahte hesabını kapatır.

Bu 1000 hesabın bütün +1 leri ve takip ettikleri de silinir.
Firmalar telafi etmeye çalışsalar da edemezler.  Çünkü bütün yumurtalarını aynı sepete koymuşlardır. Bizde ise ortak site sayısı 10 u geçemez biz daha 8 i bile görmedik.  Hiç risk yapmadan hareket ediyoruz. Hele ki 100 bin ve üzerinde bütün şartlar değişir. Çok inçe eleyip sık dokumak gerekir.

Buraya kadar Şımarıklık tı Şimdi tembellik kısmından bahsedelim. Eğer her yeni müşteri için yeni hesaplar açsalardı  hiç böyle bir sorunla karşılaşmayacaklardı google ın kapattığı hesapların takip ettiği müşteri sayısı sadece 2  yada 3 olacaktı ve telafi etmesi çok kolay olacak diğer 49.997 müşteri zarar görmeyecekti. Zaten böyle yapmış olsalar göze batmayacak ve hesapları kapanmayacaktı.
Tüm dünyada bizden daha iyi fiyat veren yok. Tek tek araştırdık. En uygun fiyata kendimizi zorladık.  Yalap Şalap iş yapanlardan bile daha uygunuz. Bunun için En iyi fiyat garantisi veriyoruz. PayPal yada havale ile ödemek mümkündür.  Havalede google+ adresini sayılardan oluşur belirtiniz.  Atm den yollarda yazamazsanız. Eposta ile yada sms le bildirin .  havale ismi ve google+ adresi anlaşılsın kafidir gerisini biz toparlarız.  Her türlü soru ve sorunuzu bize aktarmaktan çekinmeyin. Eposta, sms yada telefonla