Bütün +1 lerimiz yerlidir lokasyon olarak İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Trabzon, Adana, Diyarbakır Mevcuttur. İstanbul daki Pizacıyı Adanadan artı vermeyiz. Bugüne Kadar Hiç Artı silinmedi Limitleri Dünya Üzerinde bilen 5, 10 Firmadan biriyiz. Sürekli Dener uclarda kontrolünü yapar Çok Garanti çalışırız. Sistemimiz Genel Uygulamalardan Farklı Çalışır. bizim +1 ler ve takipciler Seo çalışmasına katkı sağlar. Yorumlarımız Türçedir. Ve size özel hazırlanır. Bizden gelen takipçiler sizden başka 5 - 10 kişiyi +1 ler daha fazla değil (çok net görülmüştürki bir çok firma farklı 500 hesap ile çalışmakta 10.000 lerce siteyi aynı hesaplarla + lamaktadırlar. ve bunlar yabancı takipçidir jony and tony gibi kullanıcılardar. ) biz kaç adet hesabımız olduğunu söylemekten kaçınırız ama milyonun üstünde konuşalım. Diğerleri 500, 1000, 10.000 gibi rakkamların üstünde sipariş almak istemez. Resimsiz Takipçi yapmıyoruz. ama gerekirse yapada biliriz. (Toplu alımlarda fiyat düşürmek adına pazarlık konusu olabilir.) Resimlerimiz Türktür. yabancı resim Kullanıldığında çok belli olmaktadır. ve aynı resmin bir siparişte kullanılma olasılığı milyarda bir gibidir. matematiksel olarak mümkün fakat şimdiye kadar olmadı. Oldu isede farkedilemedi. 100.000 takipçinin içinde aynı resimli farklı isimli hesap 1 tane olursa farkedilemez. (10.000 tane resimle 100.000 hesap açarsanız. bu çok rahat farkedilir.) tam sayıyı bizde bilmiyoruz ama 3 milyondan fazla profil resmimiz arşivimizde mevcuttur. Feminizim hakkında yazan bir yazarı biz %80 i erkekler olan bir takipçi kitlesi koyarsak bunun sırıtacağının farkındayız. yada abc üniversitesi mezunları sayfasına x üniversite mezunu veya a lisesini bitirş olan takipçi eklemeyiz. Dini hassasiyeti olan bir vakıf dernek yada cemaate dekolte giyinmiş kadın resimleri yerine başörtülü bayan resimleri kullanırız. bu gibi ayrımlara otomatik olarak tepki verir. Eger bir Huzur evinin takipçileri 18-22 yaş geçlerden oluşuyorsa buna kimsenin itibar etmeyeceğini biliriz. Takipçilerinin tamamına yakınını 60 yaş ve üzeri hesaplarlardan oluştura bilir . ve bu gibi ayrımları büyük ebatlı işlerde de yapmakta zorlanmayız. (zorlayan 65 yaz üstü 100.000 bin tane profil resmi bulmaktadır.) Yorumlarınızı isterseniz siz yazıp bize excelle ulaştırabilirsiniz. böyleçe siz ne yazarsanız. biz aynısını kullanmış oluruz. Özetle hiçbir olumsuz durum yaşanmaz. tabiki bizde yazar hazırlarız bunun için iyi çalışan spinner kullanmakla beraber (türk dili pek spinner mantığına uymuyor.) genellikle elle yazılır. ve düşük cümller anlam kayması bulunmaz. Özel istekleriniz hakkında bilgi veriniz.

Takipçi ve +1'ler silinirmi ?

Google+ Takipçi Satın Al

Niye Onlarda Oluyor da Bizde Olmuyor? Diğerleri şöyle yapıyor: 500 hesap aç 50.000 siteyi artılar yada takip et sonra google bunlara sipariş veriyor. Bunlarda bu 500 hesap vasıtası ile arıtılıyor. Sonuç google tuzak siteyi takip eden ne kadar hesap varsa siliyor. Dolayısı ile onların +1 leri ve takip ettikleri siteler den de düşüyor. Böylelikle x sitenin 507 takipçisi varken 7 takipçisi kalıyor. Google o 7 takipçiye dokumuyor. O 500 kirli hesabın +1 lediği yada takip ettiği sitelere dokunmuyor. eğer dokunsa idi kurunun yanında yaşı da yaksa idi Biz çok yaşı yaktırırdık negatif artılama diye bir sektör oluşurdu bu da daha büyük bir probleme yol açardı. Bizde Sistem bir hesap bir adam bir hesap 2 adam ve şaşırtma enstrumanlar la desteklenir. Hesap sizi takip eder Tarkan’ı, Gülben ergen’i, Chp'yi, Beşiktaş’ı,Garanti Bankasını, sonra biz ona bir kaç Gerçek arkadaş buluruz. hem sonra bir kaç makale yayınlar. Arkadaşlarla sohbet ederiz. Bu gibi Hassasiyetler Sayı büyüdükçe artar Bir sonraki hesap Seda sayan’ı, Arda turan’ı, AKParti'yi , Fenerbahçe’yi, Biz Bazı yazılar yayınlarız onun adına güncel ilgi çeke çek beyenilecek 15 - 20 takipçi bu üyeyi takip ettiğinde tamamdır. bir başkasına geçeriz. Gerekirse Kaliteyi Arttırılır, Azaltılır Fiyat aşağı çekilir. Yada yukarı gider. Özellikle 100.000 ve üzeri takipçi çok iyi organize olmalıdır. Bu gibi durumlarda bizden yardım alabilirsiniz. Çokça söylendiği için söylüyorum yoksa bize gereksiz geliyor. telefonla doğrulama, elle birebir çalışma , 100% gerçek zamanlı garanti, 100% müşteri memnuniyeti Teslim Süresi: Sipariş geciktirmekle elimize bir şey geçmez. Normalde hemen tepki verip 1000 den küçük olan siparişleri 1-2 gün içinde sonuçlandırıyoruz. 50.000 e kadar 1 hafta içinde bitirmiş oluruz. çok aceleniz varsa farklı fiyatlayarak aynı günü teslim yapabiliriz. aksi halde makul bekleme süreleri ile çalışıyoruz. Bize karşı olumsuz durumlarda anlayış gösteriniz. çok yoğunluk olursa azıcık gecikme söz konusu olur. Google + sayfasının adresini mutlaka doğru ekleyin. Kopyala yapıştır yaparak tarayıcıda deneyin Kurallar Kanunlar: Yaptığımız Çalışmalarda Türkiye Cumhuriyeti'nin Kanunlarına Uyuyoruz. Allahın C.C. Emir ve Yasaklarına uyuyoruz.. Genel Ahlaka ve Yazısız kurallara da. Riayet ediyoruz. Hatta Uluslar arası Evrensel hukuka da uyuyoruz. Sizi Google’da ki çalışmamızın sadece Pozitif etki yapacağı konusunda temin ediyoruz. Yinede bir sorunuz olursa aramaktan çekinmeyin.

Google+ yönetimi

Tüm Dünyada En iyi Fiyat Garantisi Veriyoruz. (Kalite + Fiyat = Biz) Biz Bu işi kim yaparsa Tanırız Müşteri gibi Sipariş veririz. Kim neyi Kaça satar ne kalitede yapar biliriz. Genel Olarak Facebook ve twitter'ın takipçisinden pahalı olmasının sebebi hiçbir otomatın google üstüne üye olamamasından kaynaklanıyor. Bu xrummer mantığı ile çalışan botlar özelliklede sick submitter gibi ağır toplar bu işi beceremiyor. Bunun sebebi bunlar sayfayı bir başka çerçeve içi ne alıp üst çerçeveden alt çerçeveyi javascript le sıkıştırıp yönetirler. google bunu önleyen uygulamaları ile bütün bootların makinelerin önünü kesmiş oldu ama insan makine işbirliği ile durumun üstesinden geliyoruz. Google her geçen gün çıtayı yükseltiyor. Bugün için ekran çözünürlüğü, ip renk scalası makine ismi klavye dili tarayıcı sürümü nerdeyse her tarayıcının sürümü sürüm ü farklı virgülden sonraki sıfırların sonunda baş başka degerler var. flash sürümü yine aynı şekilde. İnternet bağlantı hızı ping zamanı gün geçtikçe işi abartıyorlar. 100 yada 1000 okadar problem değil ama 100.000 ve üstü ciddi problemlere gebe. facebook ve twitter'ın dünya umurunda değil üye olsunda isterse çamurdan olursa olsun.